Blokhut Scandi dubbele deur 1 raam platdak met vloer! 4E | 2,7 x 3,3 m
28% korting
Artikelnummer
GH2814300
Adviesprijs
3.199,-
Speciale prijs
2.309,-
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH2814300 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |