VAT SAUNA| Ø 200 cm x 250 cm
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
Mini Barrelsauna is een geweldige plek om tot rust te komen na een dag hard werken. Ontworpen voor 4 personen om tegelijk te gebruiken, het is een perfecte sauna om vrienden uit te nodigen. De tonvorm helpt de warmte gelijkmatig te verdelen en het lange terras is de perfecte plek om af te koelen en een koud drankje te drinken.
De loop is gemaakt van thermisch behandelde houtblokken van 45 mm en de eindwanden zijn gemaakt van thermisch behandelde houtblokken van 28 mm. De verwarmingskamerbanken zijn gemaakt van elzenhout waardoor ze niet te warm worden tijdens het verwarmen van de sauna, alle andere houten details zijn gemaakt van onbehandeld Scandinavisch sparrenhout. Het dak is bedekt met zeshoekige bitumen shingles (inbegrepen in de prijs), de raam- en deurruiten zijn van gehard glas voor de veiligheid.
Het product wordt geleverd als een plat pakket met alles inbegrepen voor een snelle en snelle installatie!
Je hebt de keuze tussen een houtkachel en een elektrische kachel, beide gemaakt door het Finse bedrijf Harvia dat bekend staat om het produceren van hoogwaardige saunaaccessoires.
Uw nieuwe barrelsauna heeft standaard twee sauna achterwandramen van 40 x 60 cm, maar u kunt ook kiezen voor een halvemaan-achterruit (tegen een meerprijs van £ 550) of een vollemaanrug venster (tegen een meerprijs van £ 800).
Alles wat u nodig heeft om uw nieuwe barrelsauna te installeren, is een vlak oppervlak van straatstenen of vlakke funderingsblokken die het gewicht van de sauna dragen en zorgen voor een stabiel en stabiel oppervlak. Onze gespecialiseerde montageploeg kan u helpen de installatie snel en tegen een scherpe prijs af te ronden! Als er vragen zijn, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen - we zullen er alles aan doen om u te helpen!
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH4300164 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |