Moderne tuinkamer Mario 44 | 4.2x4.2m
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
Deze moderne blokhut is perfect te gebruiken als hobbyruimte, tuinkantoor of gewoon om te relaxen. De dubbele deuren zijn echt handig. Je kunt ze tijdens de warme zomerdagen open houden, zodat er voldoende lucht naar binnen kan.
Ondanks de scherpe prijs is dit tuinhuis voorzien van al onze premium eigenschappen zoals dubbele beglazing & deuren, rubberen afdichtingen op de deuren en ramen, extra sterke dakconstructie, die ook geschikt is voor hogere sneeuw- en windbelastingen. Alle houten onderdelen zijn gemaakt van hoogwaardig Scandinavisch hout. Versterkende metalen staven in alle wanden zorgen voor een uitstekende stabiliteit en een zeer lange levensduur. Onze hutten worden geleverd met 5-10 jaar fabrieksgarantie! Neem nu contact met ons op voor meer informatie.
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH4429720 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |