Speelhuis Anders | 2,3 x 2,6 m
13% korting
Artikelnummer
GHSOT4003
Adviesprijs
1.779,-
Speciale prijs
1.549,-
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
Houd er rekening mee dat er om veiligheidsredenen een ruimte van 10-12 mm tussen de toegangsdeur en de muur bij sluiting zal zijn.
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GHSOT4003 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |