Tuinatelier met aparte berging GENT 28 D | 7,6x2,8m 28 mm
39% korting
Artikelnummer
GH2801951
Adviesprijs
4.898,-
Speciale prijs
2.999,-
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
Gent 28 D tuinhuis combineert beschutte binnen- en buitenruimte om een ??aantrekkelijk multifunctioneel tuingebouw te creëren. De binnenruimte kan worden gebruikt als werkplaats, terwijl de veranda fietsen, barbecues of boomstammen kan beschermen of een patio-achtige ruimte met tuinmeubelen kan bieden.
Onze tuinhuisjes worden van begin tot eind gefabriceerd in een van de meest ervaren houten huisfabrieken in Scandinavië. Wij bieden bezorg- en installatiediensten voor al onze houtproducten! Uw nieuwe tuingebouw komt aan in de vorm van een plat pakket, handig om te vervoeren en te verplaatsen naar de gewenste plek in uw tuin.
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH2801951 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |