Tuinhoekpaviljoen ALU 44 E | 4x4m - 44mm
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
Dit lichte tuinpaviljoen ALU 44 E heeft een uniek ontwerp waardoor het niet alleen een huis is, maar eerder een verlengstuk van uw huis voor dat extra voordeel dat het tegemoet komt aan de aspecten die u in uw huis hebt gemist.
Dus, als u overweegt een privéwoning toe te voegen hot tub, opslagruimte of een kunststudio, dit ontwerp geeft je die flexibiliteit zodat je die persoonlijke tijd en ruimte kunt hebben wanneer en wanneer je het nodig hebt. Dit ontwerp richt zich op het ontvangen van gasten en doet het uitzonderlijk goed.
Gebouwd van de beste kwaliteit Scandinavisch sparrenhout - dit tuinhuis gaat tientallen jaren mee!Het funderingshout, dat al in de fabriek geïmpregneerd is, geeft de kit een veilige stand en garandeert een optimale bescherming tegen opstijgend vocht en wateroverlast.
De binnenkant draadstangen bieden maximale bescherming bij sterke wind- en stormbelasting en verbinden t hij logt individueel bij elkaar in. Dit voorkomt dat de stammen uit elkaar drijven of omhoog komen. De stammen zijn in de fabriek voorgeboord, zodat de draadstangen tijdens de montage kunnen worden gestoken. Dankzij hoogwaardige Scandinavische materialen gaat dit prachtige tuinpaviljoen nog tientallen jaren mee!
Onze specialisten helpen u met alle technische, financiële en juridische details. Heb je een snelle vraag? Aarzel niet om ons hier te schrijven. Online chatspecialisten staan ??altijd klaar!
Al met al is dit Tuinpaviljoen een geweldige keuze voor wie ruimte en comfort nodig heeft.
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH4404531 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |