Tuinkamer met opbergruimte JACOB 44 A + OPSLAG | 4,5x3m - 44 mm
14% korting
Artikelnummer
GH4436320
Adviesprijs
5.399,-
Speciale prijs
4.619,-
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
"The Jacob 44 A + STORAGE" geeft je het rustige buitenkantoor, de studio of het tuinhuis waar je van gedroomd hebt - maar dan met een praktische twist. De aangrenzende opbergschuur is perfect om gereedschap, speelgoed en doe-het-zelfbenodigdheden netjes uit het zicht te houden.
Gebouwd met de hoogste kwaliteit 44 mm Scandinavisch hout, deze schuilplaats in de tuin met verlaagd dak is voorzien van geïsoleerde beglazing, rubberen afdichtingen en een hoogwaardige stalen handgreep voor een luxe afwerking.
Het wordt ook geleverd met een anti-rotgarantie van 10 jaar, gratis verzending en financiering op aanvraag. Met zijn eenvoudige flat-pack constructie, uitgebreide installatie-instructies en gratis telefonische assistentie, gaat de Jacob 44 A + STORAGE in een handomdraai omhoog - of laat de professionals het allemaal regelen met onze extra installatieservice.
Als u uw droomtuinkamer in meer detail wilt bespreken, aarzel dan niet om ons team een ??e-mail te sturen via het bovenstaande contactformulier - we helpen u graag verder!"
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GH4436320 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |