NIEUWE! Volledig gemonteerde saunacabine met houtkachel KUUT M WB Basic | 2.2 x 2.2 m
- 10 Jaar garantie*
- Supersnelle levering
- Laagste prijsgarantie
KUUT Sauna M WB Basic wordt u geleverd als een compleet afgewerkte sauna, geen extra montage- of constructiewerkzaamheden nodig! Door de plug-and-play aansluitingen voor water, elektra en riolering is de sauna na het aansluiten klaar voor gebruik! Dit alles is mogelijk dankzij het metalen frame waarop de sauna is vervaardigd. Het stelt ons in staat om de volledig afgewerkte sauna op een vrachtwagen te laden en deze met een vorkheftruck naar de gewenste plek te brengen voor onmiddellijk gebruik.
Het model KUUT Sauna M WB Basic heeft een wandconstructie met 113 mm isolatie en standaard veel features:
- Een stalen frame onder de sauna voor het hanteren van vorkheftrucks en kranen
- Geïsoleerd dak, muren en plafond
- Vloerafvoer
- Plug-and-play pakket voor water-, riolerings- en elektriciteitsaansluitingen
- Een schakelkast met stroomonderbrekers
- Saunadeur van gehard glas
- Een glazen voordeur met een slot
- Buitenverlichting
- Terras gemaakt van WPC terrasplanken
- 21 mm decoratieve houten buitenbekleding
- Elzen vloer
- Elzen wand- en plafondpanelen
- Geoliede saunabanken en een rugleuning van elzenhout
- 2x LED-lichtstrips (onder de bovenste zitting en achter de rugleuning)
- Harvia M3 houtkachel met schoorsteen, beschermende A1-plaat achter, boven en onder de oven, beschermend hek rond de oven
- Ovenstenen
- Een sauna-emmerset (houten emmer en pollepel, thermometer/hygrometer, zandloper)
Optionele extra's zijn onder meer:
- een dakelement boven het buitenterras
- thermisch behandelde en geoliede elzen saunabanken en rugleuning in plaats van gewone geoliede elzen
- een muzieksysteem met een Bluetooth-verbinding
- Dimbare LED-lichtstrips x3 (onder de onderste en bovenste bank en achter de rugleuning) in plaats van 2 gewone LED-strips
- RGB LED-glasvezel in het plafond
Het is nog nooit zo eenvoudig geweest om uw eigen buitensauna te krijgen en in te stellen! Geen montage nodig, sluit de sauna gewoon aan met behulp van de gemakkelijke plug-and-play stopcontacten en geniet elke dag van stoombaden! Onze klantenondersteuning helpt u graag verder als er vragen zijn - neem gewoon contact met ons op via het bovenstaande contactformulier.
| Productsoort | Tuinhuizen, Schuren, Bergingen |
|---|---|
| Behandeling | Blank aluminium |
| Afmetingen | 250cm x 250cm |
| Korte zijde | 200 - 249 cm, 250 - 299 cm |
| Daktype | Platdak |
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Artikelnummer | GHSOT1040 |
| Lange zijde | 200 - 249 cm , 250 - 299 cm |
| Dakbedekking | Exclusief |